fbpx

Predaj prírodného kameňa,obkladov a dlažieb Spišská nová Ves Prešov Košice

Betónové ploty

Betónové ploty Smižany a okolie

V spoločnosti TJR Kameň ponúkame svojim klientom viac ako 43 rôznych produktov z prírodného kameňa a realizácie súvisiacich prác, od obkladov a dlažieb až po záhradné práce. Jedným z našich hlavných produktov sú betónové ploty, ktoré sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spojenie kvality, odolnosti a estetiky.

Prečo si vybrať naše betónové ploty?

Naše betónové ploty sú vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú ich dlhú životnosť a odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Ponúkame široký výber dizajnov a farieb, takže si u nás nájde každý, kto chce svoj dom alebo záhradu obohatiť o estetický a funkčný prvok. Pozrite sa na našu ponuku betónových plotov.

Betónové ploty pre rôzne mestá

Naše služby a produkty sú dostupné po celom Slovensku, vrátane miest ako Smižany, Poráč, Rudňany, Spišské Tomašovce, Spišské Vlachy, Spišský Hrušov a Teplička. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, sme pripravení vám poskytnúť naše kvalitné betónové ploty a ďalšie produkty.

Ďalšie produkty z našej ponuky

Okrem betónových plotov ponúkame aj širokú škálu ďalších produktov. Medzi ne patria napríklad kamenné obklady a dlažby, kamenné platne a šlapáky, dlažobné kocky a obrubníky, betónová podhradová doska, murovací kameň, betónové bloky LEGO, gabiony, koše a siete a kameň do gabionov.

Kontaktujte nás

Chcete sa dozvedieť viac o našich betónových plotov alebo iných produktoch? Neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak sa nám i Vy kedykoľvek ozvete, aby ste sa nás spýtali na podrobnosti o našej ponuke, alebo sa za nami rovno zastavíte v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi.

Stiahnite si náš katalóg produktov pre kamene

V katalógu sa nachádzajú aj produkty, ktoré nemáme v ponuke na našej webovej stránke.
AKCIA