fbpx

Predaj prírodného kameňa,obkladov a dlažieb Spišská nová Ves Prešov Košice

Betónové ploty

Betónové ploty Stropkov a okolie

V spoločnosti TJR Kameň ponúkame kvalitné Betónové ploty a ďalšie produkty z prírodného kameňa. Dodávame po celom Slovensku, vrátane Stropkov a okolitých obcí ako sú Baňa, Breznica, Bukovce, Chotča, Miňovce, Staškovce, Tisinec, Vyšná Olšava.

Náš sortiment

V našej ponuke nájdete širokú škálu produktov, od kamenných obkladov a dlažieb, cez kameň na murovanie, kameň do gabiónov až po gabionové koše, našlapné kamene, dlažobné kocky, betonové oplotenie, LEGO bloky a imitáciu dreva. Vo viacerých oblastiach dokážeme požadovaný materiál taktiež spracovať na mieru, takže si u nás vyberie naozaj každý.

Naše služby

Okrem samotnej dodávky kameňa Vám vieme pomôcť i s realizáciou súvisiacich prác tak, aby ste naše produkty mohli perfektne využiť práve pre svoj zámer. Stavebné práce, ktoré ponúkame, zahŕňajú predovšetkým obkladanie a kladenie dlažieb, stavanie skaliek a realizácie drobných záhradných dekorácií i manipuláciu a ukladanie kameňov.

Kontaktujte nás

Ak Vás prírodný kameň zaujíma a radi by ste využili jeho jedinečné estetické i funkčné vlastnosti, stačí sa za nami zastaviť priamo v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi. Radi Vám poradíme, ak si s výberom nebudete vedieť rady, v prípade potreby Vám prírodný kameň upravíme na mieru podľa Vašich potrieb. Veríme, že s našimi službami budete spokojní!

Stiahnite si náš katalóg produktov pre kamene

V katalógu sa nachádzajú aj produkty, ktoré nemáme v ponuke na našej webovej stránke.
AKCIA