fbpx

Predaj prírodného kameňa,obkladov a dlažieb Spišská nová Ves Prešov Košice

Betónové ploty

Betónové ploty v Spišskej Novej Vsi a okolí

V spoločnosti TJR Kameň ponúkame svojim klientom viac ako 43 rôznych produktov z prírodného kameňa i realizácie súvisiacich prác, od obkladov a dlažieb až po záhradné práce. Naša pôsobnosť sa rozširuje do mnohých miest a obcí v okolí Spišskej Novej Vsi, vrátane Arnutovce, Harichovce, Hrabušice, Iliašovce, Krompachy, Letanovce a Markušovce.

Náš sortiment

V našej ponuke si môžete vybrať širokú škálu produktov, od kamenných obkladov a dlažieb, cez kameň na murovanie, kameň do gabiónovaž po gabionové koše, našlapné kamene, dlažobné kocky, betonové oplotenie, LEGO bloky, imitácia dreva. Vo viacerých oblastiach dokážeme požadovaný materiál taktiež spracovať na mieru, dokáže si u nás vybrať naozaj každý.

Naše služby

Okrem samotnej dodávky kameňa Vám vieme pomôcť i s realizáciou súvisiacich prác tak, aby ste naše produkty mohli perfektne využiť práve pre svoj zámer. Stavebné práce, ktoré ponúkame, zahŕňajú predovšetkým obkladanie a kladenie dlažieb, stavanie skaliek a realizácie drobných záhradných dekorácií i manipuláciu a ukladanie kameňov.

Kontaktujte nás

Budeme radi, ak sa nám i Vy kedykoľvek ozvete, aby ste sa nás spýtali na podrobnosti o našej ponuke, alebo sa za nami rovno zastavíte v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi.

Stiahnite si náš katalóg produktov pre kamene

V katalógu sa nachádzajú aj produkty, ktoré nemáme v ponuke na našej webovej stránke.
AKCIA