V spoločnosti TJR Kameň je pre nás dôležité dodávať svojim  klientom produkty v špičkovej kvalite, či už si objednajú ktorýkoľvek výrobok z nášho širokého sortimentu. Vieme, že na kvalitu našej práce majú naši zákazníci vysoké požiadavky a nechceme stratiť ich dôveru – preto sa vždy snažíme, aby výsledok perfektne zodpovedal ich estetickým preferenciám aj individuálnym požiadavkám.

Máme za to, že jednou z najväčších výhod našej spoločnosti je naša všestrannosť.Vďaka tomu máme veľký priestor ovplyvniť v priebehu spolupráce každý detail a postarať sa o to, aby ste so spoluprácou byli spokojní.  Pretože máme v odbore dlhoročné  skúsenosti, dokážeme klientom zaručiť vysokú kvalitu od začiatku do konca.

Pokiaľ sa rozhodnete s nami spolupracovať, urobíme maximum pre to, aby ste v nás našli spoľahlivého, profesionálneho partnera a dostali tak od svojich výrobkov z prírodného kameňa presne to, čo očakávate. Budeme radi, pokiaľ to kedykoľvek vyskúšate sami – stačí sa za nami zastaviť v našej prevádzke v Olcnave alebo sa nám ozvať a dohodnúť sa na podrobnostiach. Tešíme sa na Vás!