fbpx

Predaj prírodného kameňa,obkladov a dlažieb Spišská nová Ves Prešov Košice

Kamenné platne a šľapáky

Prírodný kameň je elegantný a obľúbený materiál, ktorý využijete v záhradnej architektúre. Hodí sa ako okrasný doplnok, ktorý dodá vašej záhrade prívetivejšiu atmosféru a estetický vzhľad. Kamenné platne a šľapáky majú väčšinou nepravidelný tvar, ale sekaním môžu byť opracované aj na pravidelné rozmery. Najčastejšie v priemere 30 až 60 cm a hrúbkach 2 až 8 cm.

Veľké kamenné dosky môžete ukladať do betónového lôžka, ale tiež priamo do trávnika. Takto vytvoríte nášľapný chodník v záhrade, pred domom či v parku. Vďaka nemu prejdete cez trávnik bez dotyku s mokrou plochou aj po daždi alebo rannej rose. A získate ozdobnú cestičku z prírodného materiálu.

Štiepaný kameň je veľmi odolný, preto sa môžete spoľahnúť na jeho pevnosť a dlhú životnosť. Tieto praktické vlastnosti dopĺňa jeho krása a sila, ktorá robí z kamenných dosiek kvalitný a žiadúci prvok.

V našej ponuke nájdete 5 druhov kamenných šľapákov a platní v rôznych hrúbkach.

Stiahnite si náš katalóg produktov pre kamene

V katalógu sa nachádzajú aj produkty, ktoré nemáme v ponuke na našej webovej stránke.
AKCIA

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • blankKremenec - šľapák
  Kamenné platne a šľapáky

  Kremenec – šľapák

  Od 10,80
 • Andezit A1 kameň - šľapák, platňa - kamenné šľapáky z andezitu v priemere 30 až 150 cm využijete na dlažbu chodníkov, príjazdových ciest, altánkov či terás. Slúžia aj ako nášľapné kamene do trávy. Kamenné dosky uložíte do štrkového lôžka ako samostatné kusy, alebo do betónového lôžka. Vybudujete z nich súvislý chodník a skrášlite priestor v záhrade či okolo domu. Výhodou andezitu je výborný pomer kvality a ceny od www.kamen-obklady.skAndezit A1 - šľapák, platňa
  Kamenné platne a šľapáky

  Andezit A1 – šľapák, platňa

  Od 18,20
 • blankPieskovec - šľapák
  Kamenné platne a šľapáky

  Pieskovec – šľapák

  Od 16,35
 • blankGneis K12 - šľapák
  Kamenné platne a šľapáky

  Gneis K12 – šľapák

  19,30
 • blankAndezit A2 - šľapák platna
  Kamenné platne a šľapáky

  Andezit A2 – šľapák platna

  Od 18,40