Podhrabové dosky

Podhrabová doska je ľahká plotová podmurovka, ktorá zabraňuje podhrabaniu plotu domácimi miláčikmi (najčastejšie psy) alebo divou zverou. Podhrabová doska tiež zabraňuje prerastaniu tráv, čím uľahčuje kosenie trávy a zároveň znižuje možnosť poškodenia oplotenia pri kosení. Povrch dosiek je z hladkého betónu. Dosky sa osádzajú medzi stĺpiky pomocou držiakov podhrabových dosiek.

Nemusíte sa namáhať s betónovaním alebo murovaním. Podhrabové dosky sa hodia pre každú situáciu, ktorá je spojená s oplotením. Podhrabové dosky sa hodia na ploty okolo vášho rodinného domu, okolo skladu či priemyselného podniku aj okolo miesta, kde je potreba vytvoriť provizórne oplotenie.

Zobrazených 1–24 z 30 výsledkov

 • Šedá podhrabová doska vzor 1 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 1 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 1 – vibrovaná.

  17,40
 • Šedá podhrabová doska vzor 2 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 2 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 2 – vibrovaná.

  Od 14,02
 • Šedá podhrabová doska vzor 3 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 3 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 3 – vibrovaná.

  13,90
 • Šedá podhrabová doska vzor 4 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 4 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 4 – vibrovaná.

  18,30
 • Šedá podhrabová doska vzor 5 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 5 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 5 – vibrovaná.

  13,45
 • Šedá podhrabová doska vzor 6 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 6 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 6 – vibrovaná.

  12,73
 • Šedá podhrabová doska vzor 7 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 7 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 7 – vibrovaná.

  13,20
 • Šedá podhrabová doska vzor 8 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 8 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 8 – vibrovaná.

  13,20
 • Šedá podhrabová doska vzor 9 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 9 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 9 – vibrovaná.

  13,45
 • Šedá podhrabová doska vzor 10 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 10 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 10 – vibrovaná.

  13,45
 • Šedá podhrabová doska vzor 11 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 11 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 11 – vibrovaná.

  16,88
 • Šedá podhrabová doska vzor 12 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 12 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 12 – vibrovaná.

  13,45
 • Šedá podhrabová doska vzor 13 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 13 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 13 – vibrovaná.

  13,45
 • Šedá podhrabová doska vzor 14 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 14 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 14 – vibrovaná.

  13,45
 • Šedá podhrabová doska vzor 15 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 15 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 15 – vibrovaná.

  13,66
 • Šedá podhrabová doska vzor 16 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 16 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 16 – vibrovaná.

  13,66
 • Šedá podhrabová doska vzor 17 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 17 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 17 – vibrovaná.

  12,85
 • Šedá podhrabová doska vzor 18 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 18 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 18 – vibrovaná.

  15,44
 • Šedá podhrabová doska vzor 19 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 19 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 19 – vibrovaná.

  16,54
 • Šedá podhrabová doska vzor 20 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 20 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 20 – vibrovaná.

  12,85
 • Šedá podhrabová doska vzor 21 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 21 - vibrovaná
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 21 – vibrovaná

  15,44
 • Šedá podhrabová doska vzor 22 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 22 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 22 – vibrovaná.

  16,54
 • Šedá podhrabová doska vzor 23 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skPodhrabová doska vzor 23 - vibrovaná.
  Podhrabové dosky

  Podhrabová doska vzor 23 – vibrovaná.

  16,83
 • Šedá podhrabová spojka 30 - vibrovaná. Využijete ich na súkromné aj firemné účely, tiež na ohraničenie výbehu pre zvieratá. Ďalšími výhodami betónových podhraboviek sú cenová dostupnosť, elegantnosť, rýchla montáž, nenáročná údržba a možnosť rozobrať ich, zároveň sú pri výrobe vibrované.www.kamen-obklady.skDržiak podhrabovej dosky - vibrovaný
  Podhrabové dosky

  Držiak podhrabovej dosky – vibrovaný

  7,53