V spoločnosti TJR Kameň sa vyznáme vo všetkom, čo súvisí s prírodným kameňom a produktmi z neho. Každému z našich klientov tak dokážeme ponúknuť komplexný servis – od dodávky materiálu a produktu, cez realizácie stavebných prác, až po úpravu surového kameňa na mieru. Ako konkrétne prebehne naša spolupráca, je len na Vás, a my urobíme maximum, aby sme Vám dodali služby presne podľa Vašich predstáv. Skúste sa nám ozvať a spýtať sa nás na všetko, čo ste na našich webových stránkach nenašli! Tešíme sa na Vás.

Produkty z prírodného kameňa + bétonového oplotenia.
Svojim klientom ponúkame  55 druhov výrobkov z prírodného kameňa a 45 vzorov betonového oplotenia , ktorú väčšinu z nich nájdete priamo v našej prevádzke. K dispozícii u nás máte všetko, čo potrebujete k rekonštrukcii domu alebo len na skrášlenie záhrady, ak ste milovníkmi kvalitných prírodných a betónových materiálov a jedinečné atmosféry, ktorú dokážu vytvoriť. A pretože je naša ponúka skutočne široká, sme tu neustále pre Vás, aby sme Vám pomohli sa v nej zorientovať a vybrať si to najlepšie práve pre Vaše zámery.

Sortiment našej spoločnosti zahŕňa:
obklady a dlažby  štiepaný kameň – kamenné platne a šľapáky  – kameň na murovanie – dlážobné kocky o obrubníky – kameň do gabiónov – gabiónové koše a siete –  betónové ploty …..

Ak nemáte možnosť odviesť si zvolené produkty sami, radi pre Vás zaistíme dopravu kamkoľvek po celom Slovensku.

Realizácia
Samotným predajom produktov z prírodného kameňa a betonového oplotenia naša práca nekončí. Nech už s našimi obkladmi   a dlažbami alebo betonovými plotmi máte akékoľvek plány, radi Vám pomôžeme ich zrealizovať. Ponúkame kompletné stavebné práce s prírodným kameňom a betonovým oplotením  pre položenie aj inštaláciu  kameňov. Skúsený tím našej spoločnosti zaistí, že perfektne vyniknú najlepšie vlastnosti prírodného kameňa a Vy získate presne také obohatenie Vášho domova, aké ste si priali.

Práce, ktoré klientom ponúkame, zahŕňajú:

  • obkladanie a dlaženie múrov prírodným materiálom
  • kladenie interiérových i exteriérových dlažieb
  • záhradné práce rôzneho druhu pre architektov
  • drobné dekoračné práce