Predaj prírodného kameňa

O nás - TJR Kameň

V spoločnosti TJR Kameň ponúkame svojim klientom viac ako 100 rôznych produktov z prírodného kameňa i realizácie súvisiacich prác, od obkladov a dlažieb až po záhradné práce. Za sebou máme desiatky úspešných zákaziek po celom Slovensku a sme radi, že si naši klienti cenia ako kvalitu a odolnosť materiálov a produktov, ktoré im dodávame, tak aj prácu nášho tímu. Sortiment, ktorý u nás zákazníci majú k dispozícii, je perfektný pre takpovediac akýkoľvek zámer a našim zákazníkom pomáha skrášliť ich rodinný dom i záhradu a vytvoriť v nich unikátnu, osobitnú atmosféru.

V našej ponuke si môžete vybrať širokú škálu produktov, od kamenných obkladov a dlažieb, cez kameň na murovanie, až po gabiony , betonové oplotenie a pretože vo viacerých oblastiach dokážeme požadovaný materiál taktiež spracovať na mieru, dokáže si u nás vybrať naozaj každý. Budeme radi, ak sa nám i Vy kedykoľvek ozvete, aby ste sa nás spýtali na podrobnosti o našej ponuke, alebo sa za nami rovno zastavíte v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi.

Čo konkrétne v našej spoločnosti ponúkame?

Sústreďujeme sa predovšetkým na predaj produktov z prírodného kameňa. Časť z nich ťažíme od susedných lomov, pri všetkých bez výhrady ale ručíme za bezchybnú kvalitu a dlhú životnosť. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek výrobok, vyzdvihnúť si ho budete môcť bez čakania priamo v našej prevádzke, a ak budete chcieť, radi Vám ho dovezieme kamkoľvek po celom Slovensku. Medzi naše produkty patrí mimo iné: obklady a dlažby  štiepaný nepravidelný kameň – kamenné platne a šlapáky- kameň na murovanie – kameň do gabionov- gabionové sieťe a koše ,  dlažobné kocky a obrubníky – betónové ploty …..

Okrem samotnej dodávky kameňa Vám vieme pomôcť i s realizáciou súvisiacich prác tak, aby ste naše produkty mohli perfektne využiť práve pre svoj zámer. Stavebné práce, ktoré ponúkame, zahŕňajú predovšetkým obkladanie a kladenie dlažieb, stavanie skaliek a realizácie drobných záhradných dekorácií i manipuláciu a ukladanie kameňov.

Práce s prírodným kameňom u nás zďaleka nezahrňuje len predaj hotových produktov. Produkty, ktoré pre svojich klientov spracovávame sami, ideálne kombinujú nízku cenu i vysokú kvalitu a starostlivé spracovanie, plus ponúkajú i možnosť úpravy na mieru klientovým potrebám.

A čo si u nás vyberiete Vy?

Ak Vás prírodný kameň zaujíma a radi by ste využili jeho jedinečné estetické i funkčné vlastnosti, stačí sa za nami zastaviť priamo v našej prevádzke pri Spišskej Novej Vsi. Radi Vám poradíme, ak si s výberom nebudete vedieť rady, v prípade potreby Vám prírodný kameň upravíme na mieru podľa Vašich potrieb. Veríme, že s našimi službami budete spokojní!

Kamen-obklady.sk - Šľapáky
banner

Aj v týchto okresoch sme tu pre vás – betónové ploty TJR Kameň.
Gelnica, Košice, Rožňava, Spišská Nová Ves, Bardejov, Kežmarok, Levoča, Prešov, Poprad, Stará Ľubovňa, Svidník

Kontaktujte nás

Zaujala vás ponuka? ...alebo ste nenašli čo ste hľadali?

    Povedali o nás

    Objednával som kameň na sokel a nebol žiaden problém majiteľ ochotný i cena bola dobrá. Odporúčam.
    logo-menu
    Lukáš Čuban
    Recenzie Google