S predajom prírodného kameňa i s  dodávkami kamenných produktov máme v spoločnosti TJR Kameň dlhoročné skúsenosti. Za sebou máme desiatky zákaziek pre klientov z Košického kraja i z celého zbytku Slovenska a náš kameň je jedným z najobľúbenejších na trhu. Robí nám radosť, že si naši klienti našu prácu dlhodobo cenia a že sme sa v priebehu rokov stali stabilnou a zabehnutou značkou.

Nášmu úspechu pomohlo i to, že u nás klienti majú k dispozícii neobyčajne širokú ponuku, ktorú sme v priebehu času postupne rozširovali a vybrusovali k dokonalosti. Dnes je náš sortiment cez 71 najpredavanejšich výrobkov z prírodného kameňa, od obkladov, cez exterierovú a interiérovú dlažbu,  pričom dokážeme realizovať celý rad služieb, čo našim klientom umožňuje využiť výhody našich materiálov na maximum.

Záujem klientov nás neprestáva tešiť, ale neberieme to za samozrejmosť a svoju prácu sa neustále snažíme zlepšovať a vyvíjať, aby sme si ich dôveru udržali i do budúcna. Budeme radi, ak budete s nami pri niektorej z našich ďalších zákaziek i Vy. Veríme, že s našimi službami budete spokojní rovnako ako desiatky našich stávajúcich klientov!

Aj v týchto okresoch sme tu pre vás – prírodný kameň.
Gelnica, Košice, Rožnava, Spišska Nova Ves, Bardejov, Kežmarok, Levoča, Prešov, Poprad, Stara Ľubovňa,Svidnik

Aj v týchto okresoch sme tu pre vás – Betónové ploty.
Gelnica, Košice, Rožnava, Spišska Nova Ves, Bardejov, Kežmarok, Levoča, Prešov, Poprad, Stara Ľubovňa,Svidnik